Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiHoşgeldiniz!

Doğal cilt bakımı - Organik ve vegan cilt bakımı

Ürünlerimizi diğer birçok doğal içerikli markadan ayıran şey, İskandinav ve egzotik bileşenlerin karmaşık formülleri ve karışımlarıdır. Yeni ürünler geliştirirken, bir problem veya cilt durumuyla başlıyoruz ve ardından en etkili ve eksiksiz bileşimi bulmak için malzemelerle çalışıyoruz. Bu bazen, bileşenlerdeki molekülleri parçalamak için sıkıcı bir süreç olan fermantasyonu gerektirebiliyor. Bu süreçte cildinize iyi gelen faydalı bakteriler kullanıyoruz ve ürünlerimizin birçoğu aktif ve canlı probiyotikler de içeriyor.

Cilt bakım ürünlerimiz neden bu kadar eşsizdir?

Yeni ürünler geliştirdiğimizde, hem Marina hem de test panelimiz ürünün optimal olduğuna ve tam olarak tasarlandığı amaca cevap verdiğine inanıncaya kadar geliştirme süreci devam eder. Bunun sonrasıda ürünleri piyasaya süreriz. Bu çalışma tarzımız bugüne kadar 28 uluslararası ödül ve 12 adaylıkla sonuçlandı. Organik cilt bakımı alanında dünyanın en ünlü ödül töreni olan Beauty Shortlist Awards'da 2019, 2021 ve 2022'de 'En İyi Doğal/Organik Marka - İskandinavya' ödülünü aldık! Bizimle ilgili şunları söylediler:

 

"Marina Miracle, etki, doku ve kokunun doğal Norveç malzemeleriyle buluştuğu o özel tatlı ve temiz özellikleri karşılıyor. Seriyi keşfetmek bir zevkti ve kullanmak çok güzeldi."

-The Beauty Shortlist

 

Kurucumuz Marina Engervik şunları söylüyor:

''Kötü' bir cilde sahip olmanın nasıl bir şey olduğunu çok iyi biliyorum. Cildimde atopik egzama bulunmakta ve aynı zamanda akneye meyilli çok hassas bir cilde sahibim. Sentetik kimyasalların cilt bakımında yarattığı hoş olmayan yan etkilere maruz kaldım. Çözümü doğada buldum ve insanlar 'mucize yağımı' istemeye başladılar...''

Marina'nın hikayesinin devamını buradan okuyun.