Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiİptal ve iade koşulları

İADE
Satın alma tarihinden itibaren 14 gün içerisinde paranızı iade ediyoruz.
İade işlemlerinde; iade etmek istediğiniz ürünün ambalajının/paketinin açılmamış/kullanılmamış, hasar görmemiş, barkodunun zedelenmemiş, kopmamış olması gerekir. İade etmek istediğiniz ürün/ürünleri orijinal kutusu ve tüm aksesuarları ile göndermelisiniz. Satılabilirliğini kaybetmiş ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.
İadenizi tamamlamak için makbuz veya satın aldığınızı gösteren belge (Marina Miracle'dan gönderilen e-posta sipariş onayınız) talep ediyoruz.

Ürünün hasarlı veya kusurlu olması durumunda, kısmi geri ödeme yapılabilmektedir.

İADE VE ŞİKAYETLER
Ürün tarafımızca alınıp kontrol edildikten sonra, iade edilen ürününüzü aldığımızı bildirmek için size bir e-posta göndereceğiz. Ayrıca, geri ödemenin kabul veya reddi konusunda sizi bilgilendireceğiz. Geri ödeme onaylanırsa, geri ödeme ilk ödeme yönteminize yapılacaktır.

GECİKME VEYA GERİ ÖDEME EKSİKLİĞİ
Kararlaştırılan geri ödemenizi almadıysanız, önce banka hesabınızı kontrol edin ve kredi kartı şirketinizle iletişime geçin. Geri ödemenin resmi olarak yayınlanması biraz zaman alabilir. Bir sonraki adımınız bankanızla iletişime geçmektir. Bankanıza bir geri ödeme alınmadan önce genellikle bir geri dönüş süresi vardır.


Ayrıca info@marinamiracle.com adresinden bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İNDİRİMDEKİ ÜRÜNLER
İndirimdeki ürünler iade edilemez.

ÜRÜNLERİN DEĞİŞTİRİLMESİ (hasar,tahrip durumunda)
Ürünler hasar görmüş veya tahrip olmuşsa değiştirebiliriz. Bozuk bir ürünü değiştirmek için info@marinamiracle.com adresine e-posta gönderin.

 

İADE TESLİMATI
Ürünü iade etmek için ürünü aşağıdaki adrese göndermeniz gerekmektedir:
Kültür mahallesi, fındık sk. Tepekent Villaları no 7A Nilüfer Bursa

Ürünü iade etmek için nakliye masraflarını ödemekle yükümlüsünüz. Nakliye masrafları iade edilmez. İade ettiğiniz ürünü teslim alacağımızın garantisini veremeyiz.

 

Müşteri memnuniyeti bizim için önemlidir ve sizlere güzel bir deneyim yaşatabilmek için her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız.