Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiMakademya

macadamia nut that they use for oil

Makademya Yağı
♦ Saçlar için mükemmel bir yağdır

♦ Elastikiyeti arttırır

♦ Saçları kökten uca güçlendirir

♦ Protein ve yağ asitleri açısından zengindir

♦ Daha sağlıklı kıl kökü sağlar

 


Makademya, %60 oleik asit, %19 palmitoleik asit, %1.3 linoleik asit ve %1.2 a-linolenik asit içerir. Yağ, omega-3 kadar omega-6 içermektedir.

Makademya yağı saçlar için harikadır. Saçların yıpranmaması için elastikiyetini güçlendirecek ve artıracak, böylece kirpiklerin kolayca dökülmesini önleyecektir. Macadamia yağı oldukça besleyicidir ve her kirpik için bir balsam görevi görür.

 

Bu harika yağ hafif olup saça hızla emilir. Yağdaki yüksek düzeydeki yağ asitleri saçı ve saç derisini korur. Her saç teli daha sağlıklı, daha yumuşak ve daha elastik hale gelir. Bu yağdaki proteinler, sağlıklı saçları güçlendirmeye ve desteklemeye yardımcı olur. Macadamia yağı, yıpranmış saçları ortadan kaldırır, saça parlaklık katar ve saça ipeksi ve pürüzsüz bir görünüm kazandırır.

Bu yağ, kirpikleri onaran Kirpik Serumumuzda kullanılmaktadır. Tamamen doğal olmasıyla öne çıkan serum, sağlıklı ve uzun süreli bir sonuç sağlar. Kirpikler, sert kimyasalların yan etkileri olmadan daha güçlü, daha sağlıklı ve daha uzun olur. Sadece tamamen doğal malzemeler kullanılmıştır.

Makademya içerikli ürünler

Kirpik & Kaş Serumu - 10 ML

Etiket fiyatı
907.00TL
İndirim fiyatı
907.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına