Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiAvokado

Avocado oil

Avokado - Persea Americana

 

♦ Yüksek oranda temel vitamin içermektedir

♦ Cildin derinliklerine etki eden bir yağdır

♦ Çizgileri ve kırışıklıkları azaltır

♦ Kuru cildi nemlendirir

♦ Gözenekleri tıkamaz

 


 

Avokadodan elde edilen yağ, avokadonun özüne soğuk presleme yaparak elde edilir. Hem yemek için hem de cildiniz için çok uygun olan sağlıklı, kalın bir yağdır.

Avokado yağı kuru cildi yeniler. Yüksek E Vitamini içeriği nedeniyle bol miktarda nem sağlar. E Vitamini ayrıca cildin elastikiyetine yardımcı olur ve iyileştirici etkiye sahiptir. 

Yağ ayrıca yüksek düzeyde B, C, D, K, A vitamini, kalsiyum ve klorofil içerir. Avokado yağı hem cilt hem de sağlık için inanılmaz derecede faydalıdır.

Avokado yağı derinlemesine nüfuz eden bir yağdır. Yağ, cildin daha derin katmanlarına gider ve nemin cilde taşınmasına yardımcı olur. Bu, ince çizgilerin giderilmesini uygun hale getirir. Avokado Yağı nemini kaybetmiş cildi nemlendirir (yağlı cildin bile susuz kalabileceğini unutmayın) ve pürüzlü cildi yumuşatır. Avokadodaki yağ asitleri cildin kendi sebumuna benzer ve gözenekleri tıkamaz.

Avokado ayrıca ciltteki kolajeni artırır ve bu nedenle yaşlanmaya karşı iyi bir yağdır. Bu yumuşatıcı yağı, Herbal Yüz Yağımızda ve Aktif Yüz Yağında bulabilirsiniz.

Avokado içerikli ürünler

Erkekler için Active Yüz Yağı- 30 ML

Etiket fiyatı
1,103.00TL
İndirim fiyatı
1,103.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına 

Herbal Yüz Yağı- 30 ML

Etiket fiyatı
1,103.00TL
İndirim fiyatı
1,103.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına