Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiSiteden nasıl alışveriş yaparım?

Bizimle alışveriş yapmak kolay ve güvenlidir. Ürünleriniz adresinize teslim edilir.  Bizimle basit bir alışveriş deneyimi için aşağıdaki 5 basit adımı izleyin.

 

Step 1

Sepetinize ekleyin

Alışveriş sepetinize ürün eklemek için ürün sayfasındaki yeşil Sepete ekle butonuna tıklayın. Bu sayfada adeti düzenleyebilir, ürünü sepetinizden silebilir veya siparişinize özel talimat bırakabilirsiniz. Daha fazla alışveriş yapmak ve ürünlere geri dönmek için Alışverişe Devam Et'e tıklayın.

 

Step 2

Ödemeye devam edin

 Satın almak istediğiniz ürünleri sepetinize ekledikten sonra web sayfasının sağ üst köşesinde bulunan 'Sepetim' butonuna tıklayarak sepetinize ulaşabilirsiniz. Alışveriş sepetinizde her şeyin doğru olduğunu kontrol ettikten sonra yeşil 'Ödemeye devam et' butonunu tıklayın.
Şimdi ödeme sayfasına yönlendirileceksiniz. Kayıtlı bir müşteriyseniz "Giriş" e tıklayabilirsiniz. Bizler de böylelikle kayıtlı olan bilgilerinizi kullanabiliriz.

Step 3

Üyelik

Sayfamıza üye olduğunuzda, bir sonraki alışverişinizde bilgilerinizi hatırlarız. Sitenin sağ üst köşesindeki Kayıt Ol'a tıklayarak veya giriş sayfasından üye olabilirsiniz. Kişisel bilgilerinizi güvenli bir şekilde saklıyoruz.

 

Step 4

Ödeme tamamlama

 Müşteri bilgilerinizi doldurduktan sonra Gönderime devam butonuna basarak gönderi yönteminizi seçiniz.
Ödeme sayfasına gitmek için Ödeme yöntemine devam et butonuna tıklayın. 
- Kredi Kartı Stripe tarafından kullanılabilir. Stripe, dünyanın en büyük kredi kartı ağ geçitlerinden biridir. VISA, Mastercard, Amex ve Apple Pay'i kabul ediyoruz.

Step 5

Ürünlerin teslimatı

Size marinamiracletr@gmail.com adresinden (bizden gelen e-postaların spam filtrenize düşmediğinden emin olun!) sipariş alındığında ve kayıt yapıldığında bilgi içeren e-postalar göndereceğiz.

 

İndirim kodu
İndirim kodunuz mu var? Ödeme sayfasına geldiğinizde indirim kodunuzu kolayca girebilirsiniz.