Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiHint Yağı

castorplant

 Castor - Ricinus Communis
○ Saçları güçlendiren yoğun bir yağdır

○ Minerallerle ve sağlıklı yağ asitleriyle doludur

○ Antibakteriyeldir


Hint yağı nedir?
Hint yağı (ricinus yağı), hint bitkisinin tohumlarından üretilen bir yağdır. Bal veya şurup gibi bir kıvama sahip çok kalın bir yağdır.

Yağın saçı güçlendirdiği bilinmektedir çünkü sağlıklı ve güçlü saçlar için önemli olan çok çeşitli mineraller ve yağ asitleri içerir.

Hint yağını bu kadar harika yapan nedir?
Bu kalın yağ, tekli doymamış, 18 karbonlu bir yağ asidi, yani bir omega-9 yağ asidi kaynağıdır. Bu yağ asitleri arasında risinus yağ asidi bulunur, hint yağı çok yüksek oranda risinus yağ asidi içeriğine sahiptir. Bu asit antibakteriyeldir ve bu nedenle bakteri ve mantarlara karşı çok etkilidir. Yağ aynı zamanda çok kalın olduğu için saç dökülmesini önler.


Omega 9 yağ asitleri hem saç hem de saç köklerini besler ve derinlemesine nüfuz etme konusunda benzersiz bir yeteneğe sahiptir. Bu, yağın saçı oluşturan gözeneklere ve saç köklerine derinlemesine nüfuz etmesini sağlar. Bu nedenle hint yağı, saçları, kirpikleri ve kaşları doğal ve güvenli bir şekilde güçlendirmek için etkili bir bileşen olduğu için dünya çapında övülmektedir.

 

Hint yağı kirpiklerin uzamasına yardımcı olur mu?
Cevap hem evet hem de hayırdır. Hint yağı saçların uzamasına neden olacak herhangi bir madde içermez, ancak yağın kirpikleri besleme konusunda eşsiz bir yeteneği vardır. Kirpikler daha dolgun ve güçlü hale gelir, böylece kirpiklerinizi korursunuz ve bu da karşılığında daha uzun, harika kirpikler sağlar. Hem de en doğal şekilde!Hint yağımızın özelliği nedir?
Organik sertifikalı, soğuk sıkım ve kaliteli hint yağı kullanıyoruz. Kirpiklere ve kaşlara yoğun beslenme sağlayan bu ürünün içerisinde önemli yağ asitleri bulunmaktadır.

Hint yağımız Hindistan'da üretiliyor. Böylelilkle hint kadınlarına güvenli iş ortamı da sağlanmış oluyor.

 

 

Hint Yağı içerikli ürünler

Kirpik & Kaş Serumu - 10 ML

Etiket fiyatı
907.00TL
İndirim fiyatı
907.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına