Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiHakkımızda

Marina Engervik founder Marina Miracle

Marina Miracle neden benzersizdir?
Ürünlerimizi diğer birçok doğal markadan ayıran şey, karmaşık formüllerimiz, İskandinav ve egzotik içeriklerin karışımı ve probiyotiklerin gelişmiş kullanımıdır. The Beauty Shortlist'te hem 2019, 2021 hem de 2022'de prestijli "En İyi Doğal/Organik Marka - İskandinavya" ödülünü kazandık. 

"Marina Miracle, doku ve kokunun doğal Norveç malzemeleriyle buluştuğu o özel tatlı, temiz, yeşil noktayı vuruyor. Bu seriyi keşfetmek çok keyifli ve kullanması da ayrı güzeldi." -The Beauty Shortlist

Marina Miracle'ın arkasındaki hikaye
Kurucumuz Marina Elisabeth Engervik atopik egzama ile doğdu ve hikayesini şöyle anlatıyor:

“Egzama o kadar kötüleşti ki daha 4 yaşında hastaneye kaldırıldım. Bir genç  yetişkin olarak sivilce, hassas ve tahriş olmuş cilt ile çok mücadele ettim. Farklı tedaviler ve ürünler denedim ama cildimi sağlıklı bir dengede tutan hiçbir şey bulamadım.

Bunu kendim çözmem gerektiğini anladım. Formülasyon süreçleri, cilt bilimi ve içeriklerle ilgili kişisel çalışmalardan sonra, bir yüz yağı formüle edecek donanıma sahip oldum. Ve cildim nihayet sağlıklı ve dengeli hale geldi. Formülü mükemmelleştirdim ve ürünü farklı türlerde cilt problemleri olan arkadaşlarım ve ailemle paylaştım ve herkes cildinde iyileşme gördü. Bu güzel haber çabuk yayıldı ve insanlar ''mucize yağımı'' istemeye başlayınca markanın ismini ''Marina Miracle'' koydum.

Olağanüstü kalitede etkili içerik tutkusu
Marina Miracle, yüksek kaliteli, lüks ve güvenli cilt bakımına önem veren sizler için Norveç'te üretilmiş %100 doğal cilt bakımıdır. Kullandığımız tüm malzemeler özenle seçilmektedir. Sadece doğal ve vegan içerikler kullanıyoruz ve her ürün en az %70 sertifikalı organik içerik içeriyor. Sadece en iyisi yeterince iyidir ve bunu güzellik ürünlerimiz aracılığıyla sizinle paylaşmak istiyoruz. Cildinizi sağlıklı bir dengeye kavuşturacak özenle seçilmiş içeriklerle her geçen gün daha güvenli olmasına katkıda bulunmak istiyoruz.

Promise from Marina Miracle

 ''Marina Miracle ile doğal güzelsiniz''
- Marina Elisabeth Engervik
Natural Passionista ve Marina Miracle'ın Kurucusu

 Bize Ulaşın
Ürünlerimizi bizim kadar seveceğinizi umuyoruz! Herhangi bir sorunuz varsa lütfen sormaktan çekinmeyin. Sorunuzu info@marinamiracle.com adresine gönderin.Ödüller
Harika ürünlerimiz için uluslararası alanda birçok ödül kazandık!

Ödüllerimizi burada görebilirsiniz.