Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiHyalüronik Asit - Mükemmel nemlendirici

water

Hyalüronik Asit - (C14H21NO11)n

 

○ Bir gram hyaluronik asit, bir litre suyu bağlayabilir!

○ Kırışıklıkların ve ince çizgilerin görünürlüğünü azaltır

○ Cildin kolajen ve elastinini stabil tutmaya yardımcı olur

 

Hyaluronik Asit Nedir?
Hyaluronik asit, kendi ağırlığının 1000 katına kadar su çekme ve tutma özelliğiyle bilinen, ciltte doğal olarak oluşan bir maddedir.

Hyalüronik asit aslında bir asit değil, suyu bağlayan ve onu jel haline getiren bir şeker olan glikozaminoglikandır. Bu jel cildimizdeki elastik lifler arasında bir kayganlaştırıcı görevi görür. Bağ dokusunu partiküllerden ve kötü bakterilerden korur. Hyalüronik asit eklem sıvısında ve göz sıvısında bulunur ayrıca yumurta hücreleri de hyalüronik asit ile çevrilidir.

Hyalüronik asidin en önemli görevi cildin, kolajenin ve elastinin stabil ve  dengeli kalmasını sağlamakla birlikte sürekli yenilenmesini sağlamaktır.

 

Hyaluronik Asit cilt bakımında neden kullanılır?
Bu bileşen, kuru ve nemsiz ciltler için nihai bileşendir.

Hyaluronik asit, ciltteki nem seviyesini iyileştirir ve cildi daha yumuşak, pürüzsüz ve dolgun hale getirir. Çizgiler ve kırışıklıklar da en aza indirilebilir çünkü kırışıklıklar genellikle cilt kuru ve susuz kaldığında ortaya çıkar. Cilt neme doyduğunda kırışıklıkların görünürlüğü kaybolacaktır. 

Hyaluronik asitimizin özelliği nedir?
İki farklı yüksek kalitede hyaluronik asit kullanıyoruz ve her ikisi de organik EcoCert ve COSMOS sertifikalı, vegan ve glikoz, soya peptonu ve maya özünden elde ediliyor. Hyaluronik asit; maya özütü, peptonlar ve serumlar yardımıyla mikrobiyal fermantasyon yoluyla biyoteknolojik olarak üretilir.

1. SLMW Hyaluronik Asit (süper düşük moleküler ağırlıklı) formu, yüksek moleküler ağırlıklı hyaluronik asidin enzimatik olarak küçük parçalara ayrılmasıyla yapılır. Moleküler ağırlık 8-15kDa.

2. Büyük şeker molekülü hyaluronik asit, kendi ağırlığının 500 katı su tutar. Molekül ağırlığı 800-1200kDa.

Hem düşük moleküllü hem de büyük moleküllü hyaluronik asit kullanıldığında cildi her düzeyde nemlendirmeyi başarır. Kuru ve susuz kalmış ciltler için daha da etkili hale gelir. Hyaluronik asit, ciltteki nemi arttırarak daha yumuşak ve pürüzsüz hale getirir. HA, cildi neme doyurur ve kırışıklıkların görünürlüğü ortadan kalkacağı için çizgiler ve kırışıklıklar da büyük ölçüde azalabilir.


 

Hyalüronik Asit - Mükemmel nemlendirici içerikli ürünler

Yüz Toneri ve Misti - Flower Berry Esansı - 80 ml

Etiket fiyatı
845.00TL
İndirim fiyatı
845.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına 

Shea Nem Maskesi

Etiket fiyatı
769.00TL
İndirim fiyatı
769.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına 

Anti-aging Amarant Gece ve Gündüz Kremi- 50 ml

Etiket fiyatı
1,954.00TL
İndirim fiyatı
1,954.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına