Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiRosehip Oil (Kuşburnu yağı)

Villnype

Kuşburnu Yağı - Rosa Canina

 • Yaşlanma karşıtı
  Vitaminler bakımından zengin
  Rosacea (gül hastalığı) ve egzama ile mücadele eder

   

   

  Kuşburnu nedir?

  Kuşburnu; C vitamini, A vitamini, E vitamini ve esansiyel yağ asitleri bakımından zengin bir bitkidir. Kuşburnu yüzyıllardır mide problemleri, ülser ve osteoartrit (kireçlenme) için tıbbi olarak kullanılmaktadır.

   

  Kuşburnu Yağı neye iyi gelir?

  C vitamininden gelen antioksidanlar kolajen üretimini uyarır, ince çizgileri ve kırışıklıkları azaltır. Kuşburnu Yağı, cildin daha derinlerine inmesini sağlayan küçük A vitamini molekülleri sayesinde cilde kolayca nüfuz eder. A vitamini ayrıca cildin nem seviyelerini iyileştirerek daha az çizgi ve kırışıklığa neden olur.

  Antioksidanlar cilde zarar veren serbest radikallerle savaşır. A vitamini, esansiyel yağ asitleri ile birlikte cilt tonunu, dokusunu ve pigmentasyonunu iyileştirmeye yardımcı olur.

  Yağ derinlemesine nemlendirir, kızarıklık ve tahrişi tedavi eder. Kuşburnu Yağı egzama ve rozasea (gül hastalığı) ile savaşır.

   

  Kuşburnu yağımızı özel kılan nedir?

  Kuşburnu Yağımız Almanya'da üretilmiştir. Kuşburnu, organik olarak yetiştirilmektedir. Kuşburnu Yağımız, COSMOS ve Ecocert tarafından organik olarak onaylanmıştır. Yağ yüksek kalitede olup, her zaman tazedir ve cilt için harika vitaminler ve besinlerle doludur!