Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiLavanta

Lavender

Lavanta - Lavandula Angustifolia

 

♦ Bedeni ve ruhu rahatlatan hoş bir kokuya sahiptir

♦ Antiseptiktir

♦ Kollajen üretimini artırır

♦ İnce çizgileri azaltır

♦ Yara izlerinin görünürlüğünü azaltır

 


Lavanta esansiyel yağı adını 'yıkamak' anlamına gelen Latince 'Lavare' kelimesinden almıştır. Bunun nedeni, lavantanın genellikle banyolarda zihni ve bedeni temizlemek için kullanılmasıdır. Lavanta, stresi yatıştırmak için belgelenmiş bir etkiye sahip olan linalool içerir. Hoş aroması, zihin ve beden üzerinde sakinleştirici, yatıştırıcı bir etkiye sahiptir. Lavanta esansiyel yağı, yaraları dezenfekte etmek, baş ağrılarını tedavi etmek, yüzeylerin sterilizasyonu, zihin tedavisi, cilt ve saç bakımı için kullanılır.

Lavanta güçlü antiseptik özelliklere sahiptir. Sterilize etmek için doğrudan yaralara uygulanabilir, aynı zamanda yaranın daha hızlı iyileşmesi için kollajen üretimini arttırır. Çok güçlü olan ve cilt problemlerini tedavi eden bu harika yağı çok seviyoruz.

Lavanta, hücre üretimini hızlandırdığı için egzama ve tahriş olmuş cilde iyi gelir. Lavanta kaşıntıyı hafifletebilir. Lavanta ayrıca cildin yaşlanmasına karşı da çok etkilidir çünkü kolajen üretimini hızlandırır ve cilt daha elastik hale gelir. Aynı zamanda kırışıklıklar daha az görünür hale gelir.

Bu nefis yağ, cilt bakım ürünlerinde koruyucuya doğal bir alternatif olarak da kullanılabilir. Herbal Yüz Yağımızda lavanta yağını bulabilirsiniz.

Lavanta içerikli ürünler

Kirpik & Kaş Serumu - 10 ML

Etiket fiyatı
907.00TL
İndirim fiyatı
907.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına 

Herbal Yüz Yağı- 30 ML

Etiket fiyatı
1,103.00TL
İndirim fiyatı
1,103.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına