Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiZeytin Yaprağı

olive leaf extract

 


Zeytin Yaprağı Özü - Olea Europaea

♦ Antiseptik bir bitkidir.

♦ Hücreleri uyarma konusunda benzersiz yeteneğe sahiptir.

♦ Antioksidan ve vitamin bakımından zengindir.

♦ Cildi dış etkenlere karşı korur.

♦ Erkek cildi için harika bir içeriktir.

 


Zeytin Yaprağı Özü, birçok iyi özelliğe sahip antiseptik bir bitkidir. Ateşi ve kan basıncını düşürdüğü, böbrek fonksiyonunu arttırdığı ve genel olarak sakinleştirici bir etkiye sahip olduğu için besin takviyesi olarak da kullanılmaktadır. Zeytin Yaprağı aynı zamanda kronik yorgunluk, kalp hastalığı, yüksek tansiyon, uçuk ve maya enfeksiyonlarını tedavi etmek için de kullanılır.

Zeytin yaprağının ana etken maddesi Secoiridoid oleuropein'dir. Bu ekstrenin cilt bakımında faydalı olduğu bulunmuştur. Zeytin Yaprağı Özü, ciltteki yaraları ve yara izlerini iyileştirmek için eşsiz bir yeteneğe sahiptir. Bağ dokusundaki hücreleri uyaran flavonoid ve oleanolik asit, cildin durumunu iyileştirir. Bu nedenle kırışıklıklar ve ince çizgilere çok iyi gelmektedir.

Zeytin Yaprağı Özü, doğal olarak güçlü antioksidanlar ve vitaminlerle dolu olduğu için özellikle erkek cildi için uygundur. Cildi korur ve aynı zamanda cilde nem ve sıkılık sağlar. Bu nedenle tüm erkek ürünlerimizde zeytin yaprağı bulunmaktadır.

Zeytin Yaprağı içerikli ürünler

Erkekler için Reload gece serumu - 30 ML

Etiket fiyatı
1,333.00TL
İndirim fiyatı
1,333.00TL
Etiket fiyatı
0.00TL
Birin fiyatı
...başına 

Erkekler için Active Yüz Yağı- 30 ML

Etiket fiyatı
1,103.00TL
İndirim fiyatı
1,103.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına