Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiGizlilik ve güvenlik

Bu belge, marinamiracle.com.tr ("İnternet Sitesi") alışveriş yaptığınızda kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve paylaşıldığını açıklamaktadır.TOPLANAN KİŞİSEL BİLGİLER
Web sitesini ziyaret ettiğinizde, tarayıcınız, IP adresiniz, saat diliminiz ve cihazınızda yüklü olan bazı tanımlama bilgileri dahil olmak üzere cihazınız hakkında otomatik olarak bilgi topluyoruz. Ayrıca, Siteye göz attığınız zaman, görüntülediğiniz tek tek web sayfaları veya ürünler, hangi siteler veya arama terimleri hakkında bilgi ve site ile nasıl etkileşimde bulunduğunuz hakkında bilgi topluyoruz. Otomatik olarak toplanan bu bilgilere "Cihaz Bilgileri" diyoruz.

Aşağıdaki teknolojileri kullanarak cihaz bilgilerini topluyoruz:
- "Pikseller", web sitesinde nasıl gezindiğinizle ilgili bilgileri kaydetmek için kullanılan elektronik dosyalardır.

Site aracılığıyla satın alırsanız sizden adınız, fatura adresiniz, teslimat adresiniz, ödeme bilgileriniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız dahil olmak üzere belirli bilgileri toplarız. Bu bilgilere "Sipariş Bilgileri" diyoruz.

 

Kişisel bilgilerinizi nasıl kullanıyoruz?
Topladığımız sipariş bilgilerini genellikle Site aracılığıyla verilen siparişleri yerine getirmek için kullanırız (ödeme bilgilerinin işlenmesi, nakliye siparişleri ve faturalar ve/veya sipariş onayları dahil). Ayrıca, bu sipariş bilgilerini şu amaçlarla kullanırız:
- sizinle iletişim kurmak;
- Siparişlerinizde potansiyel risk veya dolandırıcılık için tarıyoruz
- Kabul ettiğiniz tercihler doğrultusunda olduğunuzda, size ürünlerimiz veya hizmetlerimizle ilgili bilgi veya reklam sağlamak.


Topladığımız cihaz bilgilerini, riski veya dolandırıcılığı değerlendirmek (örneğin, IP adresiniz) ve pazarlama ve reklam kampanyalarımızın başarısını değerlendirmek veya pazarlama veya teklif hedeflememizi iyileştirmek için kullanırız.KİŞİSEL BİLGİLERİN
Yukarıda açıklandığı şekilde kullanılan kişisel bilgileriniz aşağıdaki kişilerle paylaşılmaktadır:

Online mağazamızı işletmek için Shopify'ı kullanıyoruz - Shopify'ın kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: https://www.shopify.com/legal/privacy.

Müşterilerimizin web sitesini nasıl kullandığını anlamamıza yardımcı olması için Google Analytics'i de kullanıyoruz - Google'ın kişisel bilgilerinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgiyi buradan edinebilirsiniz: https://www.google.com/intl/no/policies/privacy/.

Google Analytics'i buradan da devre dışı bırakabilirsiniz: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

Haber bültenimizi alma koşullarını kabul ederseniz, e-postanızı saklamak için MailChimp kullanıyoruz. Burada okuyabileceğiniz imzalı bir VERİ İŞLEME EKİMİZ var (yalnızca İngilizce): Veri İşleme Eki

Bizden aldığınız bültenin alt kısmındaki bağlantıyı kullanarak bülten aboneliğinizi iptal edebilirsiniz.

Son olarak, kişisel bilgilerinizi geçerli yasa ve yönetmeliklere uymak, bir mahkeme celbine, başvuru bildirimine veya diğer yasal bilgi taleplerine yanıt vermek için de paylaşabiliriz.

 

ÖZEL REKLAM
Yukarıda açıklandığı gibi, kişisel bilgilerinizi bizden kimin reklam alacağını özelleştirmek için kullanırız. Bununla ilgili daha fazla bilgi edinmek için Ağ Reklamcılığı Girişimi'nin http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work adresindeki eğitim sayfasını ziyaret edin.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak hedefli reklamları devre dışı bırakabilirsiniz:

Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads

Ek olarak, Digital Advertising Alliance'ın http://optout.aboutads.info/ adresindeki devre dışı bırakma portalını ziyaret ederek Hizmetlerden herhangi birini devre dışı bırakabilirsiniz.


Cihazınızın tarayıcınızdan takip edilmeme talebinde bulunduğunu gördüğümüzde cihazınızın ayarlarını dikkate alıyoruz.


Kişisel veriler şu durumlarda web sitemizden silinemez:
● Bekleyen bir siparişle ilişkili
● Talepten 180 günden daha kısa bir süre önce verilen bir siparişle ilişkili (alıcının kredi kartı şirketi aracılığıyla geri ödeme talebinde bulunabileceği olağan süre).


Alıcının kişisel verileri bu sebeple silinemiyorsa, silme talebini geçerli süre içerisinde iletmelidir.

 

VERİ SAKLAMA
Site aracılığıyla sipariş verdiğinizde, sipariş bilgilerini silmemizi istemediğiniz sürece kayıtlarımız için saklarız.


DEĞİŞİKLİKLER
Bu gizlilik politikasını, örneğin uygulamalarımızdaki değişiklikleri yansıtmak veya diğer operasyonel, yasal veya düzenleyici nedenlerle zaman zaman güncelleyebiliriz.


BİZE ULAŞIN
Gizlilik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi için, herhangi bir sorunuz varsa veya bir şikayette bulunmak isterseniz, lütfen marinamiracletr@gmail.com adresinden e-posta yoluyla veya aşağıdaki ayrıntıları kullanarak posta yoluyla bizimle iletişime geçin:

Marina Miracle
Kültür Mahallesi, Fındık sokak, Tepekent Villaları no 7A, Nilüfer, Bursa