Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiTeslimat Koşulları

Siparişim Ne Zaman Kargoya Verilir? 

 

Sipariş verdiğiniz ürünler siparişiniz onaylandıktan sonra ortalama 3 iş günü içerisinde adresinize teslim edilmek üzere kargo firmasına teslim edilir. Hafta sonu ve resmi tatil günleri bu süreye dahil olmamakla birlikte bazı durumlarda teslim süresi uzayabilir.

 

 

Siparişim Hangi Kargo Firması ile Gönderilir?

 

Sipariş verdiğiniz ürünler çalıştığımız kargo firmaları ile adresinize teslim olacak şekilde gönderilmektedir. Teslimat süresi, sipariş onayı maili takiben gönderilecek kargoya teslim bildiriminden sonra gönderimin yapıldığı anlaşmalı kargo şirketinin sağlamış olduğu teslimat süreleri kadardır.

 

Alıcıya önceden yazılı olarak veya bir sürekli veri taşıyıcısıyla bildirilmek koşuluyla bu süre en fazla 10 (on) gün uzatılabilir.

 

Kargo şirketinin haftada bir gün teslimat yaptığı bölgelerde, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve eksiklik olduğu hallerde, bazı sosyal olaylar ve doğal afetler gibi durumlarda belirtilen gün süresinde gecikme olabilir. Bu gecikmelerden dolayı Marina Miracle sorumlu tutulamaz. Ürün, Alıcı’dan başka bir kişi/kuruluşa teslim edilecek ise, teslim edilecek kişi/kuruluşun teslimatı kabul etmemesinden, sevk bilgilerindeki yanlışlık ve/veya Alıcı’nın yerinde olmamasından doğabilecek ekstra kargo bedellerinden Marina Miracle sorumlu değildir. Belirtilen günler içeriğinde ürün/ürünler Alıcı’ya ulaşmadıysa teslimat problemleri için bizlerle irtibat kurabilirsiniz.

 

Zarar görmüş paket durumunda; zarar görmüş paketler teslim alınmayarak Kargo Şirketi yetkilisine tutanak tutturulmalıdır. Eğer kargo şirketi yetkilisi paketin hasarlı olmadığı görüşünde ise, paketin orada açılarak ürünlerin hasarsız teslim edildiğini kontrol ettirme ve durumun yine bir tutanakla tespit edilmesini isteme Alıcı istemelidir. Paket Alıcı tarafından teslim alındıktan sonra kargo şirketinin görevini tam olarak yaptığı kabul edilmiş olur. Hasarlı paket kabul edilmemiş ve tutanak tutulmuş ise, durum, tutanağın Alıcı’da kalan kopyasıyla birlikte en kısa zamanda Marina Miracle'a yazılı olarak bildirilmelidir.

 

 

Kargo Takibi:

 

Siparişiniz kargoya teslim edildiğinde tarafınıza e-posta ve SMS ile kargo takip linkiniz gönderilmektedir.