Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiSpirulina - Gezegenin en besleyici gıda kaynaklarından biri

spirulina

 Spirulina - Spirulina Platensis


○ Gezegenin en besleyici gıda kaynaklarından biridir

○ 13 vitamin ve 8 mineral içerir

○ Kollajen üretimini artırır ve cilt tahrişini azaltır

Spirulina nedir?
Spirulina, hem tatlı suda hem de tuzlu suda yetişen bir organizma olan bir algdir. Spirulina, tek hücreli mikrop ailesi olan bir siyanobakteri türüdür. Tıpkı bitkiler gibi, siyanobakteriler de güneş ışığından enerji üretebilir.

Spirulina'nın bir insanın yaşamak için ihtiyaç duyduğu hemen hemen tüm besinleri içerdiği söylenir. Spirulina, gezegende yiyebileceğimiz en besleyici şeylerden biridir. NASA'nın kendisi bile, astronotların sağlığını korumak için günlük olarak spirulina yemekten fayda sağlayabileceğini öne sürdü.

Spirulina'yı bu kadar harika yapan nedir?
Spirulina son derece besleyicidir ve yüksek oranda B1, B2 ve B3 vitamini içeriğine sahiptir ve bu üçü de cilt için çok faydalıdır. Özellikle daha pürüzsüz bir cilt tonu veren B3, niacinamide, cildi yeniden yapılandırdığı için elastikiyetini artırır ve cilde bol miktarda nem verir. Cildi onarmak ve iltihabı azaltmak için benzersiz olan B1 Vitamini Tiamin. B2 Vitamini, Riboflavin, kolajen üretimini destekler ve bu nedenle yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

Spirulina, hepsi cilt için sağlıklı ve besleyici olan 13 farklı vitamin ve 8 farklı mineralin yanı sıra yağ asitleri içerir.

Spirulina'mızın özelliği nedir?
Çok yüksek kalitede organik sertifikalı spirulina kullanıyoruz ve o kadar saf ki aynı zamanda besin takviyesi olarak da kullanılabilir. Spirulina'mız iyi ve sürdürülebilir bir şekilde hasat edilir ve çevremize zarar vermez. Ayrıca bu eşsiz alglerin sürdürülebilir hasadını sağlayan ve garanti eden spirulina'mız üzerinde bir test sertifikamız bulunmaktadır.

Spirulina'mız çok güçlüdür ve cildinizde besleyici bir etki yaratır. Cildin sağlıklı ve esnek olması için parlaklığı ve nemi artırır.

Spirulina - Gezegenin en besleyici gıda kaynaklarından biri içerikli ürünler

Shea Nem Maskesi

Etiket fiyatı
769.00TL
İndirim fiyatı
769.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına