Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiÇay ağacı

Tea tree oil for the skin

Çay ağacı- Melaleuca Alternifolia


♦ Akne ve lekelere karşı etkilidir

♦ Antiseptiktir

♦ Sivilcelere karşı doğal alternatiftir

♦ Cildi dengeler

♦ Yara ve yara izlerinin iyileşmesine yardımcı olur

 


Çay Ağacı Yağı; sivilce ve lekelere karşı etkilidir. Yağ, uzun bir tıbbi kullanım geçmişine sahiptir. Çay ağacı yağı aslen Aborjinlerin de, kesik ve yanıkları tedavi etmek için antiseptik olarak kullandığı Avustralya'dan gelmektedir.Daha sonra, 20. yüzyılın başlarında, çay ağacı yağı, antiseptik özellikleri nedeniyle çoğu Avustralyalı doktorun tercihi olmuştur.

Çay Ağacı yağı günümüzde de popülerdir. Yağın çok yönlü kullanılmasındaki sebep, antimikrobiyal özelliğinin olmasıdır. Yağ bir dezenfektan görevi görmektedir. Yağ, hastalıklara neden olabilecek mikroorganizmaları öldürür. Akne, yanıklar ve uçuklardan mantar enfeksiyonlarına, böcek ısırıklarına ve iltihaplanmaya kadar bir çok şeyin tedavisinde faydalıdır.

Çay ağacı yağı 98'den fazla bileşen içermektedir. Bunlardan biri, terpinen-4-ol kemotipi'dir. Bu aktif bileşen, çay ağacı yağının antimikrobiyal ve antienflamatuar özelliklere sahip olmasına sebebiyet veren bileşendir.

Çay ağacı yağı, akne ve sivilcelerle savaşmak için doğal bir alternatiftir. Eşsiz dezenfekte edici ve yatıştırıcı özelliklere sahiptir. Diğer akne tedavilerinin aksine, çay ağacı yağı cildin doğal yağlarını yok etmez. Yağ aslında ciltte, akne ve lekelere neden olan bakterilerle cildi kurutmadan savaşmasına yardımcı olacaktır. Bu harika yağı yüz yağlarımızın içerisinde bulabilirsiniz.

Çay ağacı içerikli ürünler

Erkekler için Active Yüz Yağı- 30 ML

Etiket fiyatı
1,103.00TL
İndirim fiyatı
1,103.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına 

Herbal Yüz Yağı- 30 ML

Etiket fiyatı
1,103.00TL
İndirim fiyatı
1,103.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına 

Geranium Yüz Yağı - 30 ML

Etiket fiyatı
1,103.00TL
İndirim fiyatı
1,103.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına