Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiKutup Kızılcığı

Cranberry artic from finland

 Kutup Kızılcığı - Artic Oxycoccus Palustris


○ C vitamini açısından zengindir

○ Serbest radikallerle savaşan antioksidanlarla doludur

○ Yaşlanma karşıtıdır

 

Kızılcık nedir?
Kızılcık birçok farklı çeşitte bulunur. Kullandığımız kızılcıklara genellikle Kuzey kızılcıği denilmekte ve Kuzey Avrupa'da yetişmektedir. Kızılcık taze, keskin bir tada sahip olup hem vücut hem de cilt için çok sağlıklıdır.

Kızılcık, antioksidanlar ve C vitamini açısından zengindir. Genellikle takviyelerde ve ilaçlarda böbrek taşlarını, enfeksiyonları tedavi etmek için kullanılır. Ayrıca bağışıklık sistemini güçlendirir.Kutup Kızılcığı neye iyi gelir?
Kutup kızılcıkları, serbest radikallerle savaşmak için gerekli olan antioksidanlar açısından özellikle zengindir. Antioksidanlar cildin yaşlanma sürecini yavaşlatır ve cildin daha genç görünmesini sağlar.

Kızılcık ayrıca omega-3 ve omega-6 yağ asitleri açısından mükemmel zengindir. Bu da cilt tarafından kolayca emilip, cildin güçlü antioksidanlar ve E, C vitaminilerinden daha fazla faydalanabileceği anlamına gelir. 


Kızılcıklarımızın özelliği nedir?
Kuzey Finlandiya'da bulunan kutup kızılcığını kullanıyoruz. C02 gazı kullanarak kızılcıktan öz yapıyoruz. Bu, aktif bir öz oluşturmanın en saf ve en iyi yoludur. Böylelikle, özü elde ederken tamamen temiz ve ağır metallerden arınmış olması için çözücüler ve yüksek ısı kullanmaktan kaçınmış oluyoruz. Bu aynı zamanda özün çok güçlü olduğu ve tüm besinlerin korunduğu anlamına gelir.

Kutup Kızılcığı içerikli ürünler

Anti-aging Amarant Yüz Yağı - 30 ML

Etiket fiyatı
1,460.00TL
İndirim fiyatı
1,460.00TL
Etiket fiyatı
Birin fiyatı
...başına