Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiMarina Miracle Güvenlik ve Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası, marinamiracle.com'u ziyaret ettiğinizde veya bu siteden alışveriş yaptığınızda kişisel bilgilerinizin nasıl toplandığını, kullanıldığını ve paylaşıldığını açıklamaktadır.

 

TOPLADIĞIMIZ KİŞİSEL BİLGİLER
Siteyi ziyaret ettiğinizde, web tarayıcınız, IP adresiniz, saat diliminiz ve cihazınıza yüklenen bazı tanımlama bilgileri dahil olmak üzere cihazınız hakkında belirli bilgileri otomatik olarak topluyoruz. Ayrıca, Sitede gezinirken, görüntülediğiniz tek tek web sayfaları veya ürünler, hangi web sitelerinin veya arama terimlerinin sizi Siteye yönlendirdiği ve Site ile nasıl etkileşimde bulunduğunuz hakkında bilgi topluyoruz. Otomatik olarak toplanan bu bilgileri “Cihaz Bilgileri” olarak adlandırıyoruz.

Aşağıdaki teknolojileri kullanarak Cihaz Bilgilerini topluyoruz:
- “Pixels”, Sitede nasıl gezindiğinizle ilgili bilgileri kaydetmek için kullanılan elektronik dosyalardır.

Ek olarak, Site aracılığıyla bir satın alma işlemi yaptığınızda, adınız, fatura adresiniz, teslimat adresiniz, ödeme bilgileriniz, e-posta adresiniz ve telefon numaranız dahil olmak üzere sizden belirli bilgileri toplarız. Bu bilgileri "Sipariş Bilgileri" olarak adlandırıyoruz.

Gizlilik Politikasında “Kişisel Bilgiler”den bahsettiğimizde hem Cihaz Bilgilerinizden hem de Sipariş Bilgilerinizden bahsediyoruz.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİ NASIL KULLANIYORUZ?

Genel olarak topladığımız Sipariş Bilgilerini, Site aracılığıyla verilen siparişleri yerine getirmek için kullanırız (ödeme bilgilerinizin işlenmesi, sevkiyatın düzenlenmesi ve size faturaların ve/veya sipariş onaylarının sağlanması dahil). Ek olarak, bu Sipariş Bilgilerini şu amaçlarla kullanırız:
- Sizinle iletişim kurabilmek için
- Bizimle paylaştığınız tercihler doğrultusunda size ürün veya hizmetlerimizle ilgili bilgi veya reklam sağlayabilmek için


Topladığımız Cihaz Bilgilerini, potansiyel risk ve sahtekarlığı (özellikle IP adresinizi) taramamıza yardımcı olması ve daha genel olarak Sitemizi iyileştirmek ve optimize etmek için (örneğin, müşterilerimizin nasıl sitede nasıl gezindiği ve nasıl etkileşim kurduğu hakkında analizler oluşturarak) kullanırız. Aynı zamanda pazarlama ve reklam kampanyalarımızın başarısını değerlendirmek, pazarlama veya tekliflerimizi hedeflemek için kullanırız.

 

KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN PAYLAŞILMASI

 

Kişisel Bilgilerinizi yukarıda açıklandığı üzere, kullanmamıza yardımcı olmaları için üçüncü taraflarla paylaşıyoruz.

Shopify'ı çevrimiçi mağazamızı güçlendirmek için kullanıyoruz - Shopify'ın Kişisel Bilgilerinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgiyi şuradan okuyabilirsiniz: https://www.shopify.com/legal/privacy.

Müşterilerimizin siteyi nasıl kullandığını anlamamıza yardımcı olması için Google Analytics'i de kullanıyoruz -- Google'ın Kişisel Bilgilerinizi nasıl kullandığı hakkında daha fazla bilgiyi şuradan okuyabilirsiniz: https://www.google.com/intl/en/policies/privacy/.

Ayrıca şu adresten Google Analytics'ten çıkabilirsiniz: https://tools.google.com/dlpage/gaoptout.

 

Bültenimizi almak için şartları kabul ederseniz e-postanızı kaydetmek için MailChimp kullanıyoruz. Burada okuyabileceğiniz imzalı bir VERİ İŞLEME EKİ bulunmaktadır.

Aldığınız her bültenin alt kısmındaki bağlantıya tıklayarak bültenimizden çıkabilirsiniz.

Son olarak, Kişisel Bilgilerinizi; geçerli yasalara ve düzenlemelere uymak için ve aldığımız bilgilere ilişkin diğer yasal taleplere yanıt vermek veya başka bir şekilde haklarımızı korumak için de paylaşabiliriz.


DAVRANIŞSAL REKLAMCILIK

Yukarıda açıklandığı gibi, Kişisel Bilgilerinizi, ilginizi çekebileceğini düşündüğümüz hedefe yönelik reklamlar veya pazarlama iletişimleri sağlamak için kullanırız. Hedefli reklamcılığın nasıl çalıştığı hakkında daha fazla bilgi için Network Advertising Initiative'in (“NAI”) eğitim sayfasını http://www.networkadvertising.org/understanding-online-advertising/how-does-it-work adresinde ziyaret edebilirsiniz.

Aşağıdaki bağlantıları kullanarak hedefli reklamcılığı devre dışı bırakabilirsiniz:

Facebook: https://www.facebook.com/settings/?tab=ads
Google: https://www.google.com/settings/ads/anonymous
Bing: https://advertise.bingads.microsoft.com/en-us/resources/policies/personalized-ads


  Ayrıca, Digital Advertising Alliance'ın http://optout.aboutads.info/ adresindeki devre dışı bırakma portalını ziyaret ederek bu hizmetlerden bazılarını devre dışı bırakabilirsiniz.

  HAKLARINIZ
  Avrupa'da ikamet ediyorsanız, hakkınızda tuttuğumuz kişisel bilgilere erişme ve kişisel bilgilerinizin düzeltilmesini, güncellenmesini veya silinmesini talep etme hakkınız vardır. Bu hakkınızı kullanmak istiyorsanız, lütfen aşağıdaki iletişim bilgilerinden bizimle iletişime geçin.

  Ek olarak, Avrupa'da ikamet ediyorsanız, sizinle aramızda olabilecek sözleşmeleri yerine getirmek (örneğin Site aracılığıyla bir sipariş verirseniz) veya başka bir şekilde yukarıda sıralanan meşru ticari anlaşmalarımızı sürdürmek için bilgilerinizi kullandığımızı bildirmek isteriz. Ek olarak, bilgilerinizin Kanada ve Amerika Birleşik Devletleri de dahil olmak üzere Avrupa dışına aktarılabileceğini de eklemek isteriz. 

  Kişisel veriler şu durumlarda sitemizden silinemez:
  ● Bekleyen bir siparişle ilişkili ise,
  ● Talepten 180 günden daha kısa bir süre önce yapılmış bir siparişle ilişkili ise,


  Alıcının kişisel verileri bu nedenle silinemezse, uygun süre geçtikten sonra silme talebi yeniden göndermelidir.

  VERİ SAKLAMA
  Site aracılığıyla bir sipariş verdiğinizde, bu bilgileri silmemizi istemedikçe ve talepte bulunmadıkca Sipariş Bilgilerinizi kayıtlarımızda saklayacağız.

  DEĞİŞİMLER
  Bu gizlilik politikasını, uygulamalarımızdaki değişiklikleri veya diğer operasyonel, yasal veya düzenleyici durumları gösterebilmek adına  zaman zaman güncelleyebiliriz.

  BİZE ULAŞIN
  Gizlilik uygulamalarımız hakkında daha fazla bilgi alabilmek, sorularınız veya şikayette bulunmak için, lütfen info@marinamiracle.com adresinden e-posta ile veya aşağıdaki bilgileri kullanarak posta yoluyla bizimle iletişime geçiniz:

  Marina Miracle A.Ş.
  info@marinamiracle.com
  Bjornsons vei 6A, 3117 Tonsberg, Norveç


  -----