Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiMarina Miracle hayvanlar üzerinde test ediliyor mu?

Marina Miracle is dermatologically tested - not tested on animals

Marina Miracle hayvanlar üzerinde test edilmemektedir. Hayvan deneylerine karşıyız.

Neyse ki, Norveç'te kozmetik endüstrisinde hayvan deneyleri yapılmıyor, ancak kozmetikte hayvan deneylerinin yasal olduğu başka birkaç ülke daha var. Ve hala hayvanlar üzerinde test edilmiş ve dünyanın her yerinde satılan çeşitli markalar var. Marina Miracle, hayvanlar üzerinde test yapılmasına şiddetle karşı çıkıyor.

 

 

Ürünlerimizde hayvanlardan elde edilen hiçbir şey yoktur, bu nedenle ürünlerimizin vegan ve cruelty-free olduğunu da söyleyebiliriz.

Sadece gönüllü kadın ve erkekler üzerinde test yapıyoruz. Ürünlerimizde hayvanlardan elde edilen hiçbir şey yoktur, bu nedenle ürünlerimizin vegan ve cruelty içermediğini de söyleyebiliriz.


♦ Tüm içeriklerimizin nereden geldiğini ve hayvanlar üzerinde test edilip edilmediğini kapsamlı bir şekilde kontrol ediyoruz.

♦ Hiçbir tedarikçimizin hayvanlar üzerinde test yapmamasını ve bu işi onlar adına yapacak başka bir firmalarının olmamasını kontrol ediyoruz.

♦ Marina Miracle hiçbir aşamada hayvan testleri yapmamaktadır.


♦ Norveç Hayvan Refahı Birliği ile çalışıyoruz ve hayvanlar üzerinde test edilmeyen kozmetiklerin, Hayvan Refahı yeşil listelerinde yer alıyoruz.

 

Ürünleri nasıl test ediyoruz?
Ürünlerimizin güvenli olduğundan emin olmak için Almanya'daki bir dermatoloji merkezi ve test laboratuvarı ile işbirliği içinde dermatolojik testler gerçekleştiriyoruz. Derma Consult GmbH, farklı yaşlardaki ve farklı cilt tiplerine sahip gönüllü kadın ve erkeklerin ciltleri üzerinde farklı test türlerinde uzmandır.

Dermatolojik test nedir?
Dermatolojik test, herhangi bir cilt reaksiyonu aramak için cilt üzerinde test edilmiş bir ürün anlamına gelir ve bu şekilde tanımlanır. Testlerimiz Almanya'da bir tıbbi laboratuvarda dermatolog ve eczacı tarafından yapılmaktadır. Testler 18-68 yaş arası kadın ve erkek 50 gönüllü üzerinde yapılıyor. Test için gönüllü olanlar arasında, farklı cilt tipleri bulunmakta olup; normal, egzama, alerjik ve hassas ciltler vardı.

Testler COLIPA / COSMETICS EUROPE yönergelerine göre yapılır. Tüm testler, ilgili kişileri korumak için Helsinki Bildirgesi'nin (1964) gerekliliklerine ve müteakip revizyonlara uygun bir şekilde gerçekleştirilir.
Test süresi boyunca insanlar test alanlarında diğer ürünleri kullanmaktan kaçınırlar.

Ürünlerimiz bu testlerden geçmeden piyasaya arz edilmemektedir. Örneğin, adaylardan herhangi birinde cilt tahrişine neden olan ürünler geliştirme aşamasına geri döner.

Gelişmiş formülasyon süreçlerimiz hakkında bilgi edinin.