Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiNeden doğal cilt bakımı seçmeli?

Cildinize uygulayacağınız doğal içerikli ürünler her daim en güvenilir olanlardır. 

Ne yazık ki Endüstride farklı bileşenler karıştırılmaktadır. Birçoğu sizin için faydalıyken bir o kadarı da sizin için zararlı hatta tehlikelidir. Cilt vücudun en büyük parçasıdır. Cildinize uyguladıklarınızın yaklaşık %60'ı deriden kan dolaşımına geçer ve vücudunuzu ve sağlığınızı etkileyebilir.
Büyük markalar, ürünlerini umduğumuz kadar doğal ve saf olarak üretemiyorlar. Bunun nedeni, ürünlerinin genellikle en az 3 yıllık son kullanma tarihine sahip olması gerektiğidir. Bir ürünün mağazada satışa sunulması genellikle 1 yıldan fazla sürer. Bu nedenle ürünün dayanıklılığını artırmak için çeşitli kimyasallar kullanılmaktadır.

Ürünlerimizi sürekli olarak üretilmektedir. Tüm ürünlerimiz oda sıcaklığında ve direkt güneş ışığı almayan ortamda muhafaza edildiği takdirde 1 yıllık raf ömrüne sahiptir.

Marina Miracle cildiniz için güvenli ve faydalıdır. Tamamen doğaldır. Kesinlikle hiçbir kimyasal katkı maddesi içermez bunun aksine sadece cildi dengeleyecek ve iyi nem sağlayacak saf ve doğal bileşenlerden oluşmaktadır.