Etkili ve Organik Cilt Bakımı - Norveçte aşk ile üretildiMarina Miracle PRO Green Maske

PRO Green Mask

PRO Green Maske - 7 Asitli Doğal Kimyasal Peeling

o 100% doğal

o 95% organik

o Probiyotik

o Vegan

o 5.5% doğal, güçlü BHA ve AHA asitleri

o Vitamin C

Bio-retinol

o Hiyalüronik asit

o Yeşil Fransız kili

 

PRO Green Maske nasıl çalışır?

PRO Green maske, cilt bakım uzmanlarının cilt bakım tedavilerinde kullanmaları için formüle edilmiş bir yüz maskesidir. Canlı yeşil bir renge sahip olan maske, taze narenciye ve greyfurt kokularına sahip olup, 2 farklı BHA asidi ve 5 farklı AHA asidi türü içeriyor. Maske, aktif C vitamini, hiyalüronik asit ve MSM ile formüle edilmiştir. Bu bileşenler ciltteki nem, keratin ve kolajen üretimini artırmaya, yara izlerini, pigment lekelerini ve hatta cilt tonunu eşitlemeye yardımcı olur.

Ayrıca yabani kuşburnu, yalancı iğde ve kadife çiçeği yağları içerir. Diğer bileşenler arasında brokoli filizi, gotu kola ve pirincin probiyotik fermentesi bulunmaktadır. Bu, maskenin cildi çeşitli seviyelerde soyabilmesi için aktif olarak çalıştığı anlamına gelir. Aynı zamanda yağ asitleri ve nem ekler, cildi besleyerek dolgunlaştırır ve cilt dokusunu pürüzsüzleştirirken parlaklığı ve elastikiyeti artırır. Bu doğal kimyasal tedavi tamamen benzersizdir çünkü cildi kurutmaz. Bunun yerine cilt yenilenirken ve iyileştirilirken cilde nem verir.

 

Akıllı bilim
Asitlerin, probiyotiklerin ve C vitamininin yağ asidi molekülleri içinde kapsüllendiği benzersiz bir formülasyon yöntemi geliştirdik. Bu şekilde maske, asitlerin ve C vitamininin en iyi şekilde çalışması için gerekli olan düşük pH değerine sahiptir - aynı zamanda yüksek yağ içeriği nedeniyle cildi korur. Bu, cildin yenilenmesini ve nemlenmesini sağlayan, ağrısız ve konforlu bir doğal kimyasal peeling tedavisi anlamına gelir hem de zaman kaybetmeden, cilt kuruluğu ve pullanması yaşamadan.

 

Müşteri, PRO Green Maske uygulamasından sonra en az bir hafta boyunca her gün SPF kullanmalıdır. Ayrıca cilde nem sağlayabilmek adına tedaviden sonra haftada 2-3 gece Shea Nemlendirici Maske kullanılması önerilir.

Bu tedaviyi kimler yaptırabilir?
Akıllı bilim sayesinde PRO Green Maske tüm cilt tiplerinde, hassas ciltler dahil kullanılabilir. Maske, aşağıda belirtilen ciltlere uygulanabilir:

o Elastikiyet ve ışıltısı az olan cilt

o Yorgun ve yaşlı cilt

o Akne ve yara izleri, geniş gözenekler ve yağlı cilt

o Pigmentasyon, düzensiz cilt tonu

o Düzensiz cilt yapısı ve pürüzlü cilt

o Karma cilt

o Kuru ve mat cilt

 

PRO Green Mask tedavide nasıl kullanılır?
PRO Green Mask tüm cilt tiplerine uygundur. Maskenin içindeki asitleri, C vitaminini ve probiyotikleri aktive etmek için maskeyi ıslak cilde uygulamak çok önemlidir. Maske kuru yüzeyde aktifleşmeyecektir. Cildi Flower Berry Essence ile nemlendirin ve PRO Green Mask'i bir fırça ile uygulayın. Göz bölgesinden kaçının. Parmak uçlarınızı ıslatın ve maskeyi cildinize en az 3 dakika boyunca masaj yaparak uygulayın. 10-15 dakika boyunca bekletin. Flower Berry Essence ile cildi ıslak tutun. Bez ile temizleyin. Tedaviden sonra cildi yatıştırmak için Shea Nemlendirici Maske uygulayın.


Tedaviden sonra müşteriye bir hafta boyunca günlük bir SPF tavsiye edin. Optimal sonuçlar için tedavinin 4 haftada bir tekrarlanması tavsiye edilir.

Maskenin diğer ürünlerimizle birlikte nasıl kullanıldığını görmek için bu sayfanın alt kısmındaki eğitim videosunu izleyin.

Doğal asitler

Maskenin içerisinde 7 farklı doğal asit bulunmaktadır. Bu asitler doğal bir şekilde fermantasyon sonucunda elde edilir. Asitler, cildi eksfoliye etmek, yenilemek ve gençleştirmek için cildin bir kaç katmanına inmektedir.

 

BHA asitleri

o  Salisilik asit
o Malik asit (PRO Green Mask içerisinde BHA asidi olarak işlev gören çapraz asit)

 

 

AHA asitleri

 

 o Glikolik asit

o Laktik asit

o Askorbik asit (AHA asit içeriği yüksek C vitamini)

o Tartarik asit

o Sitrik asit

Bio-retinol
Bio-retinol, güçlü yabani kuşburnu ve deniz iğdesi ekstremizde doğal olarak bulunur. Bu bitkiler A vitamininin öncüsü olan karoten (karotenoidler) açısından oldukça zengindir. Cilt karoten ile beslendiğinde ciltte A vitaminine dönüşür. Bu, cildin vitaminden doğal ve çok etkili bir şekilde faydalanmasını sağlar. Karoten ve doğal A vitamini hassas ciltler için yatıştırıcı bileşenlerdir, ince çizgileri düzeltir ve mükemmel bir yaşlanma karşıtı etkiye sahiptir.

Montmorillonit - Fransız yeşil kili
PRO Green Mask, yeşil rengini yüksek kaliteli Yeşil Fransız kilinden alır. Kil, kaya ve volkanik külden elde edildiği için organik olarak onaylanması mümkün değildir. Sardinya'nın tepelerinde doğal olarak kurutulur. Gıda sınıfı kil kullanmaktayız çünkü yüksek standarda sahip olup, özenle temizlenmektedir. Yeşil kil, cildi toksinlerden arındırır ve derinlemesine temizler. Aynı zamanda cilde yüksek dozda mineral sağlar. 

Kimyasal peeling cildin bariyerine zarar verir mi?
PRO Green Mask %100 doğal bir kimyasal peelingdir. Kimyasal kelimesi çoğunlukla olumsuz bir üne sahip olabilir, ancak PRO Green Maskemizin yaptıklarını açıklamak için doğru kelimedir. Kimyasal peelingin birçok seviyesi bulunmaktadır. Bazı kimyasal peelinglerde asit çok güçlü ve saftır ve deriye sürülür. Bu durumlarda, bu tür kimyasal işlemler cildin bariyerini ve mikroflorasını geçici olarak yok eder veya zayıflatır.

Peeling maskemiz tamamen farklıdır. BHA ve AHA olmak üzere 7 farklı asit kullanmaktayız. Bunlar doğal olarak üretilip fermantasyonla elde edilmektedir. PRO Green Mask içerisinde %5.5 asit bulunmaktadır. Probiyotikler, pH seviyesi 3,2 - 4,5 olan asidik bir ortamda en iyi şekilde gelişirler ve maskedeki asitler de bu pH'da aktiftir. Probiyotikler ayrıca fermente olduklarında veya 'beslendiklerinde' kendi asitlerini de üretirler ve bu da laktik asit veya malik asit gibi asitler oluşturur. Bu nedenle PRO Green Maskemiz cildin doğal mikroflorası için besin görevi görür ve bariyeri asla yok etmez veya zayıflatmaz, aksine cildin bariyerini güçlendirir.

 

EĞİTİM VİDEOSU - Tedavi Planı PRO Serisi
Profesyonel bir Marina Miracle cilt bakımı tedavisini nasıl yapacağınızı öğrenebileceğiniz eğitim videomuzu lütfen izleyin.